profesionální program HYDRASOINProfesionální kosmetické ošetření HYDRASOIN je kůra, která napomáhá pleti obnovit schopnost zadržovat vodu a zároveň ji pomáhá obnovit a chránit. Zmírňuje známky stárnutí, vlastní dehydratované pleti, dodává jí svěží vzhled a jemnost.


Tato kůra je složena z kombinace mořských a rostlinných složek (Seve Marine, Sea Silk, Criste Marine, mořský kolagen). Ionizovatelný gel složený ze Save Marine, Sea Silk a mořské vody je prvním krokem ošetřujícího programu. Po přípravě pleti tvoří první fázi speciální hydratační péče. Save Marine a Sea Silk působí společně na poškozenou pleť, usnadňují obnovu hydratace a správnou funkci ochranné bariéry. Mořská voda pleti dodává všechny potřebné stopové prvky a navíc obsahuje velké množství záporných iontů, které energeticky „nabíjejí“ pokožku a umožňují ionizační proces.


Maska je v gelovém provedení vytvořená směsí Save Marine, mořského kolagenu, a Sea Silk. Po aplikaci gel mask se pleť stává hebkou a vyhlazenou, pevnou a hydratovanou. Povrchové vrásky a příznaky předčasného stárnutí charakteristické pro dehydratovanou pleť se zmírní.


Emulzní gel svěží a příjemné konzistence, který se rychle vstřebává do pokožky a umožňuje příjemnou masáž, skutečnou hydratační lázeň schopnou upravit vzhled pleti, trpící nedostatkem vody.


Maximální hebkost a svěžest – poslední fáze intenzivního hydratačního programu HYDRASOIN, které se aplikuje na obličej, krk a dekolt pomocí lehké masáže. Kromě Save Marine a Sea Silk obsahuje některé z účinných komponentů tradičně používaných v kosmetice: výtažek z medu, kyselinu hyaluronovou, fosfolipydy a sfingolipidy rostlinného původu.


Toto kosmetické ošetření je vhodné v jakékoliv roční době, zejména pro pleť s tendencí dehytratace, a je účinné v jakémkoliv věku.


zpět