profesionální program GREEN TEATato metoda je díky výtažkům ze zeleného čaje především pro milovníky přírodní kosmetiky. Má posilující a čistící účinky, je vysoce antioxidační, revitalizační a protistresová. Kůra je na bázi řas s lístky zeleného čaje, které obsahují polyfenoly a katechiny, molekuly (jež zmírňují buněčné stárnutí), vitamíny A, B2, C a E (jež revitalizují pokožku, která tak získá zdravý vzhled) a betakaroteny (jež chrání pleť před agresivním působením slunečního záření). Levandule působí účinkem svých vonných silic proti únavě, uvolňuje a zmírňuje napětí získané během dne, klidní nervy a pocity deprese.
Koncentrát GREEN TEA, s rostlinnými biostimuly, má vysoký obsah fytostimulů, pocházejících z obilí, soji a aloe. Gel je získaný z vodních řas, jež jsou velmi bohaté na fukozu a následně má uklidňující uvolňující a hydratační účinek. Dále obsahuje směs látek získaných z ovsa – Reductine.


Toto kosmetické ošetření, je určené pro každého, kdo chce dodat své pleti komfort, odpočinek a dokonalou relaxaci. Pleť se stává velmi pružnou na dotek jemnou a dodává pleti dlouhodobé projasnění.


zpět